HKU Studentportal
HKU Studentportal
  • Volg ons op facebook
  • Volg ons op twitter

Hier vind je een overzicht van alle docenten en medewerkers van HKU Theater.

HKU Theater

Directie

Leo Capel, Directeur

Clemens Rosmulder, Locatiedirecteur

Acting
> Acteursopleiding


• Sabine Dehne: studieleider
• Harm van Geel: artistieke leiding

Lieke-Rosa Altink
Gabby Bakker
Andrea van Beek
Suzan Boogaerdt
Margijn Bosch
Annelies Boutellier
Carolien Dokter
Hildegard Draaijer
Dic van Duin
Nader Farman
Flip Filz
Bert Geurkink
Karina Holla
Peter Kolpa
Arvid Oostveen
Ine te Rietstap
Erik Snel
Jaïr Stranders
Danyael Sugawara
Edith Taal
Maureen Teeuwen
Remko Weijer
Ciel Werts
Willemijn Zevenhuijzen
en gastdocenten


Interactive Performance Design

• Marcel Dolman: studieleider, artistieke leiding

Nathalie Brähler
Imara Felkers
Rosa Fransman
Bas Haas
Lijntje Helweg
Evert Hoogendoorn
Michiel Lieuwma
Simon van der Linden
Gabriël McIntyre
Rik de Rooij
Tony Schuite
Ramon Verberne
Sylvain Vriens
Rémy van den Wijngaart
en gastdocenten


Theatre Design
> Theatervormgeving


• Trudi Maan: studieleider, artistieke leiding

Arianne van Boxmeer
Anno Dijkstra
Imara Felkers
Guus van Geffen
Marina van der Heiden
Lidwien van Kempen
Aldwin Kroeze
Sanne Leufkens
Goeleke Naaijkens
Charlotte Poos
Annelies de Ridder
Servaas Roelandse
Dirk Sonneveld
Tamar Stalenhoef
Joost van Wijmen
Mieke Wolters
en gastdocenten

Theatre and Education
> Docent Theater


• Paul de Vries: studieleider, artistieke leiding

Nina Aalders
Ronen Abas
Katerina Bakatsaki
Audrey Bolder
John Kayongo
Daniel van Klaveren
Jochem Naafs
Salomé Nobel
Marco Oude Moleman
Susanne Reindersma
Christel van Romunde
Leela May Stokholm
Loyda van der Vlist
Jet Vos
Brechtje Wedman
en gastdocenten

Writing for Performance
> Schrijfopleiding


• Mathijs Verboom: studieleider, artistieke leiding

Mark Boog
Jannemieke Caspers
Nirav Christophe
Don Duijns
Florian Hellwig
Francine Jageneau
Jurrie Kwant
Maud Lazaroms
Daniela Moosmann
Inge Raadschelders
Martijn de Rijk
Kees Roorda
Anouk Saleming
Mariëlle van Sauers
Jelmer Soes
Mike Tijssens
Mart-Jan Zegers
en gastdocenten


Master Scenography

• Henny Dörr: studieleider

Tjallien Walma van der Molen
en gastdocenten

Bureau Theaterproducties Onderwijs en Projecten [TOP]

Onderwijscoördinatoren opleidingen:

  • Laura de Groot, Schrijfopleiding
  • Danny van der Spek, IPD
  • Rita Hoogland, Theatervormgeving, Master Scenography
  • Connie Wiese, Acting, Theatre & Education

Medewerkers TOP:

  • Maaike Calame,  Acteurs- en Schrijfopleiding
  • Anita Zinser, IPD en Theatervormgeving
  • Thecla Oliedam, Theater & Educatie

Productie-, ProjectenBureau, Communicatie

Productiebureau:

  • Mirjam Jesse, Coördinator Productiebureau
  • Sophie Schoch, Productiebureau, o.a. zalenplanning, maandagenda

Projectenbureau:

  • Anne de Veij

Bureau Communicatie:

  • Moniek de Jong, Bureau Communicatie
  • Laura de Groot, publiciteit voorstellingen