HKU Studentportal
HKU Studentportal
  • Volg ons op facebook
  • Volg ons op twitter

Hier vind je een overzicht van alle docenten en medewerkers van HKU Theater.

HKU Theater

Directie

Leo Capel, Directeur

Clemens Rosmulder, Locatiedirecteur

Acteursopleiding

Sabine Dehne: studieleider

Harm van Geel: artistieke leiding

Lieke-Rosa Altink

Gabby Bakker

Andrea van Beek  

Suzan Boogaerdt

Margijn Bosch

Annelies Boutellier

Carolien Dokter

Hildegard Draaijer

Dic van Duin  

Nader Farman

Flip Filz

Bert Geurkink

Karina Holla

Paul Koek

Peter Kolpa

Arvid Oostveen

Ine te Rietstap

Martijn de Rijk

Sanne van Rijn  

Erik Snel

Jair Stranders  

Danyael Sugawara  

Edith Taal  

Maureen Teeuwen

Remko Weijer  

Ciel Werts  

Willemijn Zevenhuijzen  

en gastdocenten

Schrijfopleiding

Mathijs Verboom: studieleider, artistieke leiding

Mark Boog  

Jannemieke Caspers 

Nirav Christophe

Don Duijns  

Florian Hellwig  

Robbert van Heuven

Francine Jageneau  

Jurrie Kwant 

Maud Lazaroms 

Daniela Moosmann

Inge Raadschelders 

Martijn de Rijk

Kees Roorda  

Anouk Saleming  

Mariëlle van Sauers

Jelmer Soes  

Mike Tijssens  

Lot Vekemans  

Jibbe Willems  

Mart-Jan Zegers  

en gastdocenten

Theater en Educatie

Paul de Vries: studieleider, artistieke leiding

Nina Aalders  

Ronen Abas  

Katerina Bakatsaki  

Audrey Bolder

John Kayongo  

Daniel van Klaveren

Jochem Naafs  

Salomé Nobel

Marco Oude Moleman  

Susanne Reindersma  

Christel  van Romunde

Leela May Stokholm  

Loyda van der Vlist

Jet Vos  

Brechtje Wedman  

en gastdocenten

Theatervormgeving

Trudi Maan: studieleider, artistieke leiding

Arianne van Boxmeer  

Anno Dijkstra  

Imara Felkers  

Guus van Geffen

Marina van der Heiden

Lidwien van Kempen

Aldwin Kroeze  

Sanne Leufkens  

Goeleke Naaijkens  

Charlotte Poos  

Annelies de Ridder

Servaas Roelandse  

Dirk Sonneveld  

Tamar Stalenhoef  

Joost van Wijmen

Mieke Wolters  

en gastdocenten

Interactive Performance Design (IPD)

Marcel Dolman: studieleider, artistieke leiding

Nathalie Brähler  

Imara Felkers  

Rosa Fransman  

Bas Haas  

Lijntje Helweg  

Evert Hoogendoorn  

Michiel Lieuwma  

Simon van der Linden

Gabriél McIntyre  

Rik de Rooij  

Tony Schuite  

Ramon Verberne  

Sylvain Vriens  

Rémy van den Wijngaart

en gastdocenten

Master of Fine Arts in Scenography

Henny Dörr: studieleider

Tjallien Walma van der Molen

en gastdocenten

Bureau Theaterproducties Onderwijs en Projecten [TOP]

Onderwijscoördinatoren opleidingen:

  • Laura de Groot, Schrijfopleiding
  • Danny van der Spek, IPD
  • Rita Hoogland, Theatervormgeving, Master Scenography
  • Connie Wiese, Acting, Theatre & Education

Medewerkers TOP:

  • Maaike Calame,  Acteurs- en Schrijfopleiding
  • Anita Zinser, IPD en Theatervormgeving
  • Thecla Oliedam, Theater & Educatie

Productie-, ProjectenBureau, Communicatie

Productiebureau:

  • Mirjam Jesse, Coördinator Productiebureau
  • Sophie Schoch, Productiebureau, o.a. zalenplanning, maandagenda

Projectenbureau:

  • Anne de Veij

Bureau Communicatie:

  • Moniek de Jong, Bureau Communicatie
  • Laura de Groot, publiciteit voorstellingen